Unelmia Koodersin tulevaisuudesta - #MitäVattua podcast #164

02.03.2021 09:31:34


Unelmoidahan saa

Tulevan hienon rekry-sivumme sisältöä viimeistellessä jatketaan podcasteissa unelmoivalla ja itsekeskeisellä linjalla: Mitä on Koodersilla roadmapissa ja mikä on meillä tärkeää? Tämä on varman nyt sitä arvomaailma-pohjaista keskustelua.

Muita vattuiluja

Mikä tekee hyvän koodarin - #MitäVattua podcast #179

Miltä hyvä koodarius tuntuu? Miltä se näyttää rekrytoijalle? Miltä hyvä koodari näyttää toiselle koodarille?

Lukaseppa

Millaisia projekteja haluaisit tehdä - #MitäVattua podcast #281

Tekemisessä meidän lempparia on ihmisten päivittäisen arjen helpottaminen. Joku on silti aina ylitse muiden eli mikä on meille sitä kivointa ja mukavinta ja mikä on Miikka/Oona akselistolla sitä parasta A-luokkaa?

Lukaseppa

Ulkona käyminen on kuin umpilisäke - #MitäVattua podcast #206

Ruokaostokset voi tilata kotiin ja joogata voi livenä ohjattuna myös omassa olohuoneessa. Ulkona on ihmisen suotavaa käydä välillä, mutta onko se enää nykyään PAKOLLISTA?

Lukaseppa

#MitäVattua?

MitäVattua on mukahauska podcast, jossa yleensä keskustellaan tekniikasta, it-alan pöhinäsanoista ja itketään maailman menoa, koska mikään ei ole koskaan hyvin. Uusi valitusvirsi joka tiistai!

Onko sinulla jotain asiaa, minkä haluaisit, että semipieni yleisö kuulisi? Ota meihin yhteyttä niin voidaan ehkä haastella yhdessä